Apie modulius

Modulis 1 - Kursų vadovas yra skirtas verslo patarėjams/instruktoriams, taip pat verslininkams, kad jie galėtų įgyvendinti „Access Enterprise" projektą - suprasti, kad pagrindinis projekto ir „Access Enterprise" metodikos rezultatas yra ne verslo kūrimas, bet pažeidžiamų grupių žmonių žinojimas apie tai, kad jie yra verslininkai savo keliuose, kuriuos jie gali pasirinkti geresniam gyvenimui. Šis modulis remiasi bendros gamybos metodikos principu ir padeda verslo patarėjams svarbiausiais mokymo proceso organizavimo aspektais. 

Modulis 2 - Susipažink su verslininku yra skirtas verslo patarėjams/instruktoriams ir verslininkams, kad jie galėtų suprasti verslininko profilį įgūdžių ir žinių pagrindu  ir padėti jiems įgyvendinti „Access Enterprise“ metodiką. 

Modulis 3 - Idėjos įgyvendinimas realybėje - pagrindinis dėmesys skiriamas bendrųjų gebėjimų ugdymui ir verslo patarėjų mokymui palaikyti, paremti idėją turinčius verslininkus, padėti jiems sužinoti, kokia yra jų verslo realybė, suprasti, kaip elgtis nesėkmės atveju, atpažinti ir naudoti strategijas konfliktinėms situacijoms įveikti.

Modulis 4 - Verslo planavimo priemonės pristato LEAN planą (apribojimus ir sąlygas), sudėtinių dalių ir įgyvendinimo analizę, padeda suprasti procesą nuo teorinių iki praktinių veiksmų,  suprasti, kodėl jie turėtų turėti planą ir žengti sekantį žingsnį.

Modulis 5 – Nuoseklus gidas/vadovas pateikia patarimus ir rekomendacijas projektus vykdančioms organizacijoms, norinčioms taikyti „Access Enterprise“ metodiką, skirtą padėti atrinkti žmones, kurie dirbs verslo treneriais, taip pat  pateikiami „Access Enterprise“ projekte naudojami mokymosi ir mokymo metodai, nurodomi skirtingų verslo plėtros etapų, kuriuos verslininkai turi žinoti, klasifikacija bei naudinga informacija ir atvejų analizės apie skirtingus etapus.